Інформація про прийнятих дітей в ДНЗ(ясла-садок) “Золотий ключик” станом на 02.11.2020 р.

 

                                                         І молодша група

                                    з 01.09.2017 р.н. – 31.08.2018 р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвище ім’я дитини Дата народження Примітка
1 05.02.2019 Гординська Анастасія 24.01.2018 Прийнята
2 12.02.2019 Буланчук Тимофій 11.01.2018 Прийнятий
3 21.02.2019 Савицький Олексій 28.11.2017 Прийнятий
4 21.02.2019 Гайова Анастасія 24.01.2018 Прийнята
5 26.02.2019 Масляк Марія 06.04.2018 Прийнята
6 26.02.2019 Гудима Олександр 22.10.2017 Прийнятий
7 18.03.2019 Боринець Євгеній 30.12.2017 Прийнятий
8 20.03.2019 Хозяшев Марко 07.02.2018 Прийнятий
9 02.05.2019 Яцків Евеліна 14.11.2017 Перев.«Струмочок»
10 02.05.2019 Мах Артем 19.04.2018 Прийнятий
11 03.06.2019 Боцул Мілана 27.10.2017 Прийнята
12 03.06.2019 Бедрій Анастасія 26.01.2018 Прийнята
13 03.06.2019 Гуцкало Анна 30.11.2017 Не з’явилася
14 05.06.2019 Бортник Лілія 27.02.2018 Прийнята
15 05.09.2019 Мейський Ярослав 22.03.2018 Прийнятий
16 05.09.2019 Саманюк Антін 27.07.2018 Прийнятий
17 05.09.2019 Зелінська Софія 13.06.2018 Перепис. на 2021
18 05.09.2019 Дзундза Володимир 02.01.2017 Прийнятий
19 17.09.2019 Кочкодан Вікторія 20.06.2018 Прийнята
20 24.09.2019 Винник Роман 21.08.2018 Прийнятий
21 30.09.2019 Клапа Лілія 18.04.2018 Перепис. на 2021
22 01.10.2019 Кульбанський Олександр 07.04.2018 Прийнятий
23 03.10.2019 Фіголь Вікторія 12.03.2018 Перепис. на 2021
24 09.10.2019 Русинкевич Макар 12.10.2018 Прийнятий
25 15.10.2019 Струтинський Ілля 09.02.2018 Перепис. на 2021
26 18.10.2019 Матрофайло Дем’ян 18.12.2017 Прийнятий
27 21.10.2019 Мойсеєнко Данило 03.09.2018 Прийнятий
28 22.10.2019 Гаврилів Микита 20.09.2018 Прийнятий
29 30.10.2019 Андрійчук Ольга 24.07.2018 Прийнята
30 07.11.2019 Сакулич Арсеній 18.10.2017 Перепис. на 2021
31 07.11.2019 Бойко Іван 18.07.2018 Перев.«Журавлик»
32 08.11.2019 Родюк Марта 14.09.2018 Прийнята
33 22.11.2019 Возняк Вікторія 02.11.2017 Прийнята
34 26.11.2019 Джус Андрій 07.08.2018 Перепис. на 2021
35 26.11.2019 Мельник Любомир 26.06.2018 Прийнятий
36 04.12.2019 Кусьмєрчик Юстина 19.04.2018 Прийнята
37 04.12.2019 Борисюк Олександр 07.12.2017 Прийнятий
38 10.12.2019 Тимцюрак Данило 27.11.2018 Прийнятий
39 16.12.2019 Ільків Андріана 03.09.2018 Прийнята
40 23.12.2019 Петрина Даниїл 31.08.2018 Прийнятий
41 23.12.2019 Коцюлим Костянтин 29.12.2017 Прийнятий
42 10.01.2020 Мудрик Анна 03.08.2018 Перепис. на 2021
43 15.01.2020 Буджак Михайло 01.04.2018 Прийнятий
44 04.02.2020 Курник Іван 15.08.2018 Перепис. на 2021
45 12.02.2020 Кривуцька Марта 18.12.2018 Перепис. на 2021
46 13.02.2020 Черник Юрій 06.05.2018 Прийнятий
47 14.02.2020 Жмака Віталіна 24.11.2018 Перепис. на 2021
48 17.02.2020 Венгриняк Вероніка 28.11.2018 Перепис. на 2021
49 17.02.2020 Шевчук Аліна 12.04.2018 Прийнята
50   24.02.2020 Гладенька Олеся 30.05.2018 Прийнята
51 17.03.2020 Паньків Данило 12.10.2017 Прийнятий
52 18.08.2020 Войтків Емілія 26.07.2018 Прийнята
53 14.08.2020 Гриців Максим 14.10.2017 Прийнятий
54 15.09.2020 Дадяк Катерина 21.04.2018 Прийнята
55 14.08.2020 Зборовська Софія 28.11.2017 Прийнята
56 25.08.2020 Києнко Вероніка 24.03.2018 Прийнята
57 30.10.2019 Кохан Софія 01.10.2018 Прийнята
58 19.08.2020 Безрука Вікторія 15.05.2018 Прийнята
59 18.08.2020 Білоус Арсен 22.09.2018 Прийнятий
60 18.08.2020 Буковський Артур 13.06.2018 Прийнятий
61 01.09.2020 Морис Ярина 21.07.2018 Прийнята
62 28.08.2020 Міщанин Михайло 23.11.2017 Нез’явився

                                               ІІ молодша група

                                 з 01.09.2016 р.н. – 31.08.2017 р.н.

з/п

    Дата реєстрацї

 

Прізвище, ім’я дитини Дата

народження

Примітка
1 20.03.2018 Колотов Максим 24.02.2017 Перепис. на 2021
2 11.10.2018 Шпанір Степан 06.01.2017 Перепис. на 2021
3 11.12.2018 Козак Злата 28.05.2017 Прийнята
4 14.02.2019 Кравецький Андрій 22.08.2017 Перепис. на 2021
5 19.02.2019 Пантилимонов Ярослав 19.06.2017 Прийнятий
6 04.04.2019 Друмак Назарій 29.03.2017 Перепис. на 2021
7 15.04.2019 Збіглей Костянтин 17.08.2017 Прийнятий
8 26.04.2019 Гришко Марта 21.08.2017 Прийнята
9 05.06.2019 Тимків Олександр 14.02.2017 Перепис. на 2021
10 18.07.2019 Захарчук Єва 19.06.2017 Прийнята
11 22.07.2019 Гураль Єва 06.10.2017 Ходить
12 30.08.2019 Сбітнєв Олександр 05.09.2017 Прийнятий
13 05.09.2019 Ільків Матвій 20.07.2017 Прийнятий
14 17.09.2019 Гузій Марія 25.02.2017 Перепис. на 2021
15 30.09.2019 Шум’яцька Вероніка 12.04.2017 Прийнята
16 23.10.2019 Господарчук Владислав 13.02.2017 Перепис. на 2021
17 31.10.2019 Николюк Ірина 26.09.2017 Прийнята
18 19.11.2019 Богусевич Анна 11.09.2017 Прийнята
19 22.11.2019 Трощенкова Злата 16.01.2017 Прийнята
20 04.12.2019 Яковина Артем 12.06.2017 Прийнятий
21 23.01.2020 Колос Аліса 04.04.2017 Прийнята
22 17.03.2020 Коваль Яна 07.07.2017 Перепис. на 2021
23 17.03.2020 Дем’янів Дарина 01.04.2017 Нез’явилась
24 26.08.2020 Колос Ангеліна 11.07.2017 Прийнята
25 18.08.2020 Шевера Давид 13.07.2017 Прийнятий

 

 

                                                       Середня група

                                     з 01.09.2015 р.н. – 31.08.2016 р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвище ім’я дитини Дата народження Примітка
1 15.06.2018 Дідан Марта 22.08.2016 Перев. «Росинка»
2 17.09.2019 Петренко Артем 13.08.2016 Прийнятий
3 23.12.2019 Лотоцький Денис 18.11.2015 Прийнятий
4 22.01.2020 Кузик Володимир 16.07.2016 Прийнятий
5 17.02.2020 Пиц Софія 29.01.2016 Перепис. на 2021

 

                                                   Старша група

                                 з 01.09.2014 р.н. – 31.08.2015 р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвище ім’я дитини Дата народження Примітка
1 07.11.2019 Сакулич Маркіян 15.07.2014 Перепис. на 2021
2 04.12.2019 Богусевич Вероніка 10.03.2015 Прийнята 
3 28.08.2020 Маленька Ярина 08.03.2015 Прийнята

 

 

                                         

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Solve : *
14 + 2 =