ОБЛІК ДІТЕЙ

Інформація про прийнятих дітей в ДНЗ станом на 01.10.2019 року

 

Загаль-на кіль-кість дітей на обліку     на              2019 р.

І

молодша група

 

ІІ

молодша група

Середня група Старша група Сільсь-кі діти К-сть вільних місць  (станом на 01.02.

2019 р.)

На обліку Планує-ться влашту-вати На обліку Планує-ться влашту-вати На обліку Планує-ться влашту-вати На обліку Планує- ться влашту-вати
      72     49  60 20 2 8 1 1       3

 

 

                                                   І молодша група

                                    з 01.09.2016 р.н. – 31.08.2017р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвище ім’я дитини Дата народження Примітка
1 17.10.2017 Мала Діана 14.09.2016  Прийнята 
2 27.11.2017 Кохан Вероніка 06.03.2017 Прийнята
3 28.11.2017 Люра Нестор 10.11.2016 Прийнятий
4 08.02.2018 Кузів Анна 28.01.2017 Прийнята
5 20.03.2018 Конотов Максим 24.02.2017
6 23.04.2018 Федун Анастасія 04.03.2017 Прийнята
7 23.04.2018 Стус Матвій 23.09.2016 Прийнятий
8 11.05.2018 Лучка Анна 17.01.2017 Прийнята
9 11.05.2018 Лучка Настя 17.01.2017 Прийнята
10 14.05.2018 Лаврик Віталіна 17.03.2017 Прийнята
11 25.05.2018 Когут Софія 01.03.2017 Прийнята
12 05.06.2018 Луцан Артем 13.03.2017 Прийнятий
13 05.06.2018 Зубрій Емілія 15.03.2017 Прийнята
14 05.06.2018 Бурлаченко Вікторія 09.01.2017 Прийнята
15 06.06.2018 Фітковська Софія 29.01.2017 Прийнята
16 11.06.2018 Жекало Роман 01.12.2016 Прийнята
17 12.06.2018 Било Зорян 03.01.2017 Прийнятий
18 21.06.2018 Полицька Наталія 01.06.2017 Прийнята
19 25.06.2018 Кульчак Матвій 20.02.2017 Прийнятий
20 26.06.2018 Матис Рината 09.10.2016 Прийнята
21 03.07.2018 Батринюк Вероніка 12.05.2017 Прийнята
22 03.07.2018 Шиман Дарина 04.05.2017 Прийнята
23 06.07.2018 Мацюк Єва 04.02.2017 Прийнята
24 06.07.2018 Мацюк Максим 04.02.2017 Прийнятий
25 06.07.2018 Петрів Аліна 20.10.2016 Прийнята
26 10.07.2018 Коваль Максим 10.06.2017 Прийнятий
27 16.07.2018 Іванишин Богдан 02.12.2016 Прийнятий
28 21.08.2018 Харик Адріана 14.12.2016 Прийнята
29 07.09.2018 Семків Дмитро 11.11.2016 Прийнятий
30 25.09.2018 Дмитрів Анастасія 03.02.2017 Прийнята
31 25.09.2018 Павлишин Андрій 13.12.2015 Прийнятий
32 11.10.2018 Шпанір Степан 06.01.2017
33 19.10.2018 Данилів Софія 12.08.2017 Прийнята
34 24.10.2018 Прокудіна Аміна 23.06.2017 Прийнята
35 05.11.2018 Сливоцький Костянтин 19.06.2017 Прийнятий
36 13.11.2018 Луцький Денис 08.02.2017 Прийнятий
37 13.11.2018 Побережна Злата 12.09.2017 Прийнята
38 30.11.2018 Лучко Олег 08.08.2017
39 30.11.2018 Неспляк Софія 12.04.2017
40 04.12.2018 Лизень Владислав 14.09.2017 Прийнятий
41 21.12.2018 Дутка Каміла 09.11.2016 Прийнята
42 14.01.2019 Шкварок Аліса 25.02.2017 Прийнята
43 15.01.2019 Кушнір Максим 15.11.2016 Прийнятий
44 15.01.2019 Смутко Соломія 26.09.2017 Прийнята
45 16.01.2019 Сівцова Ангеліна 21.07.2017 Прийнята
46 16.01.2019 Сівцова Анна 21.07.2017 Прийнята
47 22.01.2019 Козій Мілана 26.05.2017 Прийнята
48 23.01.2019 Самборський Матвій 21.06.2017 Прийнятий
49 29.01.2019 Логай Євгенія 22.08.2017

 

                                               ІІ молодша група

                                 з 01.09.2015 р.н. – 31.08.2016 р.н.

                                     

з/п

    Дата реєстрацї

 

Прізвище, ім’я дитини Дата

народження

Примітка
1  06.06.2017 Яремин Злата 14.02.2016
2 10.10.2017 Грушко Діана 12.05.2016 Прийнята
3 13.10.2017 Грибінник Наталя 08.09.2016  
4 13.12.2017 Цимбалістий Михайло 15.05.2016  
5 13.12.2017 Ільків Матвій 15.07.2016  
6 25.05.2018 Катрич Михайло 15.07.2016
7 01.06.2018 Богдан Софія 21.06.2016
8 07.06.2018 Турій Владислав 18.01.2016
9 15.06.2018 Дідан Марта 22.08.2016
10 10.07.2018 Петраш Олександр 15.09.2016
11 20.07.2018 Магас Назар 16.09.2016 Прийнятий
12 28.08.2018 Ковальчук Ліна 08.08.2016 Прийнята
13 13.09.2018 Перегінець Дарій 15.07.2016
14 14.09.2018 Заліщук Владислава 16.04.2016
15 02.10.2018 Джус Ірина 11.07.2016 Прийнята
16 10.10.2018 Ісаєнко Надія 26.05.2016
17 11.10.2018 Мендела Софія 26.09.2016
18 16.10.2018 Семанишин Деліян 14.03.2016
19 06.12.2018 Максимович Володимир 29.07.2016
20 24.01.2019 Савчук Владислав 01.08.2016 Прийнятий

 

 

 

                                                      Середня група

з 01.09.2014р.н. – 31.08.2015р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвищеім’ядитини Дата народження Примітка
1 12.06.2018 Влад Артур 21.07.2015
2 07.07.2018 Срібняк Анастасія 01.07.2015

 

 

 

                                                   Старша група

                                 з 01.09.2013 р.н. – 31.08.2014 р.н.

 

з/п

Дата реєстрації Прізвище ім’я дитини Дата народження Примітка
1 03.07.2018 Шарабура Арсен 05.03.2013

 

 

Інформація про прийнятих дітей в ДНЗ (ясла-садок) «Золотий ключик» у 2018 році станом на 01.10.2018р.

                                                                  Читати далі